DOBRY start

Masz pomysł na własny biznes, ale nie wiesz jak go pokazać światu lub po prostu nie masz na to czasu? Nic się nie martw, od tego jesteśmy my.

Skorzystaj z naszego DOBREGO startu marketingowego.

Co dla Ciebie zrobimy?

  1. Konsultację marketingową. Powiesz nam co planujesz, jakie są Twoje cele biznesowe, a my doradzimy, jakie działania będą dla Ciebie najskuteczniejsze. Powiemy też, na co nie warto marnować czasu i pieniędzy.
  2. Logo, które będzie identyfikowało Twoją firmę. Przedstawimy kilka pomysłów, Ty wybierzesz taki, nad którym będziemy pracować do momentu, aż będzie spełniało Twoje oczekiwania. Otrzymasz od nas swój znak graficzny w plikach umożliwiających tworzenie innych projektów.
  3. Przygotowanie i wdrożenie strony internetowej. Twoje miejsce w sieci musi się wyróżniać, być czytelne, atrakcyjne, dostosowane do oczekiwań Twoich Klientów. Wspólnie wypracujemy niepowtarzalną wizytówkę w sieci.
  4. Druki firmowe, wizytówki, papier, koperty, notesy, itd. Oryginalny, spójny z innymi działaniami projekt graficzny sprawi, że Twoi Klienci lub kontrahenci zapamiętają Cię na długo.
  5. Ulotki i banery to uzupełnienie Twojego wizerunku. Stworzymy dla Ciebie materiały reklamowe, które przyciągają wzrok.
  6. Założenie i prowadzenie mediów społecznościowych – FB, Instagram, Twitter i G+ pomagają tworzyć wartościową społeczność, w której są Twoi Klienci. Nie wiesz jak się zabrać za ich utworzenie, jakie posty umieszczać i co w nich przekazywać? Od tego masz nas.
  7. Chcesz się wyróżnić w inny sposób? Na to też mamy pomysły.