Marketing

Planujesz działania promocyjne i nie wiesz od czego zacząć? A może potrzebujesz wsparcia dla swojego działu marketingu? Nie musisz już dłużej o tym myśleć – poprowadzimy Cię krok po kroku do osiągnięcia wyznaczonego celu.

Uwzględniając wnioski z przeprowadzonego audytu oraz Twoje oczekiwania, przygotujemy dla Ciebie krótko- i długoterminową strategię marketingową oraz szczegółowy plan działań rozłożony w czasie. Dzięki odpowiedniej organizacji pracy oraz konsekwentnej realizacji założeń, Twoja firma z każdym dniem będzie coraz bardziej rozpoznawalna, a obecni i potencjalni klienci zapoznają się i skorzystają z Twojej oferty.

Co zyskasz współpracując z NAMI?

1. TWÓJ WIZERUNEK BĘDZIE SPÓJNY I ROZPOZNAWALNY | identyfikacja wizualna

Czytelne, łatwe do zapamiętania i oddające charakter działalności logo, a także spójne graficznie materiały biurowe, informacyjne, handlowe i marketingowe zapewnią Twojej firmie profesjonalny wizerunek, a jednocześnie zbudują silną i rozpoznawalną markę.

2. TWOI KLIENCI Z ŁATWOŚCIĄ ZNAJDĄ CIĘ W INTERNECIE | marketing internetowy

Od dawna wiadomo, że jeśli nie ma czegoś w internecie, nie ma tego w ogóle. Teraz chodzi o to, aby wyróżnić się wśród konkurencji i skutecznie dotrzeć do klientów. Poprawnie wyświetlana na wszystkich urządzeniach strona internetowa, blogi i wideoblogi z oryginalnymi treściami, ciekawe i angażujące fanów profile na portalach społecznościowych (FB, Instagram, Tweeter, itp.), interesujący kanał YouTube, skuteczny e-mailing, łatwość wyszukania firmy dzięki pozycjonowaniu (SEM, SEO, remarketing) i reklamie (AdWords, display), a także wizytówki na portalach branżowych sprawią, że zostaniesz królem internetów.

3. TWOJA SPRZEDAŻ WZROŚNIE | promocja sprzedaży

Uwzględniając szereg czynników, jak działania konkurencji, bliższe i dalsze otoczenie czy sezonowość, należy pamiętać o wsparciu sprzedaży. Oferty specjalne, promocje i konkursy poprawią wyniki w sezonie ogórkowym, natomiast oryginalna i atrakcyjna oferta wyróżni się wśród konkurencji w gorącym okresie.

4. BĘDZIESZ ROZPOZNAWALNY | reklama

„Reklama dźwignią handlu” – to nie jest już tak proste, jak kilkanaście lat temu. W obliczu olbrzymiej konkurencji i coraz bardziej wymagających klientów, typowe reklamy są przezroczyste. Poprzeczka jest postawiona naprawdę wysoko, dlatego tylko kreatywna i odważna reklama emitowana w starannie wybranych mediach zwróci uwagę Twoich klientów.

5. TWOI KLIENCI BĘDĄ CIĘ UWIELBIAĆ | public relations

PR to budowanie pozytywnego wizerunku, zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz przedsiębiorstwa, a także trwałych relacji z klientami. Sprawny przepływ informacji jest podstawą znajomości firmy i jej oferty, życzliwych relacji z otoczeniem i zdobycia zaufania. Kontakty z mediami, budowanie  wizerunku dobrego pracodawcy, organizacja eventów czy sponsoring – oto narzędzia, dzięki którym Twoi klienci Cię pokochają.

6. BĘDZIESZ NA BIEŻĄCO, A NAWET KROK DO PRZODU | własny dział marketingu

Proponujemy stałą współpracę w zakresie wszystkich działań marketingowych. Od tej pory nie będziesz się martwił o nieaktualne informacje na swojej stronie internetowej, o aktywność na profilach społecznościowych, a nawet o firmowe druki, oferty i foldery. Będziemy nieustannie do Twojej dyspozycji.